ورود / عضویت

صندوق خطر پذیر شرکتی خانواده رازیگر

همه چیز همواره از خانه و خانواده شروع میشه، تربیت ، آموزش ، شکوفایی و حتی کسب و کار. قدیما پسر به درب حجره پدر میرفت و دختر کنار دست مادر بود و نگاهشون به اونچه خانواده انجام میداد بود و مردم می گفتند: این بچه، فلان خانواده است

بچه ها منش پدر و مادر رو یاد میگرفتند و با خرده سرمایه ای از خانواده ، کسب و کار خودشون رو شروع می کردند و مردم به اعتبار خانواده و رفتار خودشون زودتر بهشون اعتماد می‌کردند و کسب و کارشون رونق می گرفت.

امروزه بعضی چیزا فرق کرده ، مفهوم خانواده پیچیده تر شده. امروز بچه ها مدرسه و دانشگاه میرن، پای تلویزیون و کامپیوتر خوابشون می بره و خیلی چیزا رو اونجا یاد میگیرن و بیشتر وقتا اخلاق و منش حرفه ای رو، بین رفقا و تو دانشگاه و بازار و... یاد میگیرن.

خیلی وقتا تصور میشه لازمه ورود به بازار کار، فقط سرمایه است، ولی در بررسی هزاران نمونه شکست خورده کسب و کار ، نقش منش، اخلاق حرفه ای و تفکر خلاق بسیار تأثیر گذارتر و پررنگتر از سرمایه بوده است ولی هنوز هم خرده سرمایه ای و اعتباری برای گرفتن وام در کسب و کار واجبه.

هلدینگ رازیگر خودش رو یک خانواده کسب و کار می دونه، جایی که با علم روز به دنبال منش کسب و کار می گردیم. توی خانواده خواهر و برادرهای زیادی هستند که میشه ازشون سوال کرد و کاراشون نقد کرد. البته سرمایه مون محدوده ولی مال خودمونه، حالا شاید وام هم گرفتیم ولی همه باید قدر همین داشته ها رو بدونیم.

صندوق سرمایه گذار خطر پذیر شرکتی (CVC) خانواده رازیگر ، پس انداز همه اعضاء برای توسعه کسب و کارهای نوپا تو خانواده اس، ولی صندوق اصلی اون منش و اعتباریست که همه باید به دنبال اون باشیم.

کسب و کارهای مورد حمایت در مرکز شتاب ایده در مراحل مختلف با بررسی عملکرد مورد ارزیابی قرار گرفته و در هر مرحله با اختصاص اعتبار از صندوق هزینه هایی که از طرف مرکز اعلام شده پوشش داده می شود و در هر مرحله با ارزیابی ارزش کسب و کار سهام مرکز شتاب مشخص می شود و با واحد نوپا توافق می گردد.

مشاوره با ما


سعی کرده ایم بیشتر سوالات را در بخش سوالات متداول پاسخ دهیم، ولی اگر هنوز هم سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

خوشحال میشیم.


درخواست مشاوره