ورود / عضویت

برگزاری جلسه داوری رویداد ایده تا اجرا در حوزه مدیریت مصرف برق

برگزاری جلسه داوری رویداد ایده تا اجرا در حوزه مدیریت مصرف برق
متن خبر

جلسه داوری رویداد از ایده تا اجرا در حوزه مدیریت مصرف برق از تاریخ 30 فروردین ماه 99 در اداره توزیع برق مشهد اغاز گردید.با توجه به حساسیت موضوع و داروی ها به صورت انلاین روند داوری در 3 روز ادامه پیدا کرد و داوری ها در بستر اپلیکیشن اسکایپ در 9 حوزه موضوعی مختلف انجام شد.ایده ها در 9 حوزه دسته بندی گردید.

 

برای هر حوزه داوران مختلفی از شرکت توانیر ،توزیع برق استان مازندران،کرمان،فارس ،معاونت علمی ریاست جمهوری و توزیع برق مشهد و خراسان و برق منطقه ای معرفی گردیدند.


داوران در دسته های مختلف به گروههای اسکایپی دعوت شدند. مدارک هر گروه روز قبل برای داوران ارسال شده بود و در صورت وجود ابهام با برقراری تماس تلفنی با سرگروه تیم ، سوالات و ابهامات داوران پاسخ داده شد.  داوران بر اساس معیارهای مندرج در فرم های داوری به تیم ها امتیاز دادند.

 

  • جوایز و تسهیلات:

بعد از پایان رویداد 3 تیم در بخش ایده های برتر به عنوان تیم های اول تا سوم انتخاب شدند. در مجموع 16 میلیون تومان جایزه نقدی اختصاص داده شد.تیم اول 8 میلیون تومان ،تیم دوم 5 میلیون تومان و تیم سوم 3 میلیون توامان جایزه دریافت خواهد کرد.بعد از بررسی طرح ها و مساعدت شرکت توزیع نیروی برق مشهد و برق خراسان 22 تیم جهت دریافت سرمایه بذری اولیه معرفی شدند.انتخاب تیم ها بر اساس بیشترین امتیاز و مدت زمان اجرا و اثربخشی در تابستان 99 انخاب شدند.

خبر

  • عنوان:

  • برگزاری جلسه داوری رویداد ایده تا اجرا در حوزه مدیریت مصرف برق
  • تاریخ ثبت خبر:

  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

مشاوره با ما


سعی کرده ایم بیشتر سوالات را در بخش سوالات متداول پاسخ دهیم، ولی اگر هنوز هم سوالی دارید، با ما تماس بگیرید.

خوشحال میشیم.


درخواست مشاوره